Всесвітній день посмішки

«От улыбки хмурый день светлей…». Ця пісня стала гімном всього СРСР. І дійсно, посмішка творить чудеса, вона заражає позитивом всіх навколо. Їй навіть присвячений міжнародне свято.

Всесвітній день посмішки відзначається по всій планеті в першу п’ятницю жовтня кожного року, починаючи з 1999 р Дата в 2020 році – 2 жовтня. У цей день влаштовуються флешмоби, всілякі акції і заходи.

Історія заснування

Своїм існуванням це свято зобов’язаний американському живописцю Х. Беллу. У 1963 році до нього звернулася страхова компанія з комерційною пропозицією – намалювати для компанії оригінальний символ, який відрізнявся б яскравістю і став їх візитною карткою.

Художник запропонував їм лице, що посміхається яскраво-жовтого кольору. За свою роботу Белл заробив 50 доларів, а виготовлені значки розійшлися по співробітниках компанії, які роздавали їх своїм клієнтам. Вони поширилися з шаленим успіхом, тому довелося випустити ще більш 10000 значків.

до змісту↑

Цікаві факти

Перша справжня усмішка з’являється у віці від 6 до 8 тижнів. Компанією Orbit Complete було проведено дослідження, результати якого показали, що 70% чоловіків більше подобаються жінки з посмішкою, ніж нафарбовані.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд 0,00 / 0
Carfio-Life
Залишити відповідь

Adblock
detector